Персональний склад постійних комісій Кременчуцької районної ради сьомого скликання

Постійна комісія Кременчуцької районної ради з питань бюджету, соціально – економічного розвитку, приватизації, підприємництва, промисловості, інвестиційної діяльності та регуляторної політики 

1.Черниш М.К. (Аграрна партія України) -  голова комісії

2.Машошіна Н.В. (Українське об’єднання патріотів - Укроп)

3.Чала І.Г. (ВО «Батьківщина»)

4.Остапець С.П. (БПП «Солідарність»)

5. Сіора В.І. (Українське об’єднання патріотів - Укроп)

6. Коваль О.О. (партія «Відродження» )

 

  Постійна комісія Кременчуцької районної ради з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, надр та екології 

1.Буленко В.І. (Політична партія «Соціал-демократична партія»)- голова комісії

2.               (ВО «Свобода»)

3. Бабко А.О. (Радикальна партія  Олега Ляшка)

4.Колотієвський Д.О. (БПП "Солідарність")

5. Карпенко В.П. (БПП «Солідарність»)

6.Токарєв В.В. (ВО «Батьківщина») 

 

Постійна комісія Кременчуцької районної ради з питань будівництва, транспорту і зв'язку, управління та розпорядження об’єктами комунальної власності, благоустрою 

1.Арішін А.О. (Радикальна партія   Олега Ляшка) – голова комісії

2.Білоус І.І.(Українське об’єднання патріотів - Укроп)

3. Кузнєцов О.С. («Опозиційний блок»)

4.Бессусідній Ю.Г. (БПП «Солідарність»)

5.Онищенко С.Л. (Аграрна партія України)

 

Постійна комісія Кременчуцької районної ради з питань самоврядування, адміністративно – територіального устрою, депутатської діяльності та етики, законності, правопорядку та боротьби з корупцією 

1.Луценко С.В. (ВО «Свобода») – голова комісії

2.Гаврилов А.Ф. (Українське об’єднання патріотів - Укроп)

3.Яременко С.І. (партія «Відродження»)

4. Кравченко В.А. (Аграрна партія України)

5. Бугаєць В.І. (Українське об’єднання патріотів - Укроп)

 

Постійна комісія Кременчуцької районної ради з питань освіти, культури, сім’ї , молоді, спорту, туризму та зв’язків з засобами масової інформації

1.Близнюк І.В. (ВО «Батьківщина») – голова комісії

2.Родіонов А.Ю. (Радикальна партія  Олега Ляшка)

3.Шушвал К.В. (Політична партія «Соціал-демократична партія»)

4.Герасименко Р.І. (Аграрна партія України)

5.Нагорний Ю.О. («Опозиційний блок»)

 

Постійна комісія Кременчуцької районної ради з питань охорони здоровя, соціального захисту населення 

1.Маз Н.Ю.  (Українське об’єднання патріотів - Укроп) -голова комісії

2.Дейнега О.М. (БПП «Солідарність»)

3.Жила  В.А. (ВО «Свобода»)

4.Мудрий В.Г. (Радикальна партія Олега Ляшка)

5.Івасенко Г.М. («Опозиційний блок»)